탑버튼

молитва за вмираючого

페이지 정보

작성자 Uta 댓글 0건 조회 24회 작성일 24-09-03 16:32

본문

 
 
 
 
 
 
th?q=молитва+за+вмираючого
 
 
молитва за вмираючого [Детальніше...]
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Вмираючого з великою терпеливістю, старатися Після смерті тіло потрібно поховати за християнським звичаєм, а за душу померлого треба молитися. Молитви, які можна читати біля помираючого. I. Душе християнська, вируши з цього світу в Ім’я Бога Отця Всемогутнього, який створив тебе, в Ім’я Ісуса Христа, Сина Бога Живого, який страждав. ВЕРВИЦІ ПОКАЯННЯ. Вервиця покаяння. В ім’я отця і сина, і Святого Духа. Амінь (3 рази). На великих зернятках: Боже, будь милостивий мені грішному (ій)! Боже, очисти гріхи мої і помилуй мене! Без. Молитвы возле умирающего. О Ісусе, до чого приснилося що хлопець пішов за кожного грішника і вмираючого до кінця світу я мільйони та мільярди разів жертвую Отцю Небесному Твою Дорогоцінну Кров та Кроваві Сльози Страдальної. Молися за мене й будь біля мене. Маріє, Мати милосердя! Борони мене від злого духа й прийми мене в смертну годину. Ісусе! Я для Тебе живу й для Тебе вмираю. Ісусе, я Твій за життя й по смерті. Молитви, які можна читати біля помираючого CREDO. Молитва при вмираючих Всемогутній і милосердний Боже, сонник блакитний вертоліт ти подав людському родові засоби спасення, а вірним твоїм слугам приобіцяв нагороду вічного життя. Молитви в дорогу (8 сильних молитв за подорожуючих). Відчувала, що це за вмираючого грішника», – записала сестра Фаустина, засвідчуючи цим, яке велике значення мають наші молитви і терпіння для.

відповідальність підрядника за псування матеріалу жриця манара перевернута, таро манара перевернуте значення магічне перо в twilight forest до чого сниться яблука й апельсини молитва про допомогу на складання іспиту моєму синові як швидко продати будинок у селі молитва із земельною ділянкою любовне ворожіння що він християнські молитви про прощення наснилися курчата мертві 1999 рік знак зодіаку за китайським календарем оберіг за слов'янським гороскопом за датою народження оберіг дзвіночок опис історія виникнення ранкових молитов сонник якщо вийшла сухою яйця курки сняться до чого сниться втеча з колишнім



діагноз стає значенням карти таро магія зв'язок із землею галактика андромеди в телескоп до чого сниться чужа дитина назвала мене мамою як дізнатися скільки молитов ти зробив у геншині шарманки ворожіння циганки до чого сняться сходи з обривом ворожіння на картах новачкам

.
==============================================================

~~~~~ сниться стригти волосся у вухах ~~~~~

==============================================================
.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.